درمان بارداری ناخواسته

فهمیدن باردار بودن در زمانی که انتظارش را ندارید می تواند استرس زا باشد، اما این یک تجربه بسیار رایج است – حدود نیمی از زنان در ایالات متحده در مقطعی از زندگی خود حاملگی برنامه ریزی نشده ای دارند.

افرادی که باردار هستند 3 گزینه دارند:

 • پدر و مادر – به دنیا آوردن و بزرگ کردن کودک.
 • سقط جنین – مصرف دارو یا انجام یک روش پزشکی که به بارداری پایان می دهد.
 • فرزندخواندگی – به دنیا آوردن و قرار دادن فرزند خود با شخص یا خانواده دیگری به طور دائم.

خرید قرص سقط جنین بدون نسخه

خرید قرص سقط جنین بدون نسخه

 

گاهی اوقات تصمیم گیری برای انجام یک بارداری ناخواسته آسان است. مواقع دیگر، دشوار یا پیچیده است. تصمیم شما بسیار شخصی است و شرایط هر کس متفاوت است. شما تنها کسی هستید که با کفش های شما راه می رود، بنابراین تصمیم 100% با شماست.

خرید قرص سایتوتک در داروخانه

 

 

خرید قرص سایتوتک در داروخانه

 

درمان بارداری ناخواسته در مورد چه چیزی می توانم فکر کنم که به من کمک کند تصمیم بگیرم؟

خانواده، روابط، مدرسه، کار، پول، اهداف زندگی، سلامتی، ایمنی و باورهای شخصی – بیشتر مردم قبل از تصمیم گیری در مورد بارداری ناخواسته به دقت در مورد بسیاری از این موارد فکر می کنند.

وقتی به سقط جنین، فرزندخواندگی و فرزندپروری فکر می کنید، احساس خود را در نظر بگیرید. برای آینده خود و خانواده یا خانواده آینده خود چه می خواهید؟

ممکن است مفید باشد که از خود سوالاتی مانند:

 • تصمیم من چه تاثیری بر آینده من خواهد داشت؟
 • تصمیم من چه تأثیری بر خانواده یا سایر فرزندانم خواهد داشت؟
 • آیا آمادگی بارداری و زایمان را دارم؟
 • آیا در حال حاضر آماده تربیت فرزند هستم؟
 • آیا اعتقادات شخصی یا مذهبی قوی در مورد سقط جنین، والدین یا فرزندخواندگی دارم؟
 • آیا کسی به من فشار می آورد تا انتخاب خاصی انجام دهم؟
 • آیا تصمیم من زندگی من را به گونه ای که نمی خواهم تغییر می دهد؟
 • آیا خانواده، دوستانم و شریک زندگی من از تصمیم من حمایت خواهند کرد؟

سقط جنین خانگی

 

سقط جنین خانگی

 

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، و این کاملا طبیعی است که وقتی به انتخاب های خود فکر می کنید، احساسات متفاوتی داشته باشید. بسیاری از مردم هنگام تصمیم گیری برای حمایت و مشاوره به دیگران تکیه می کنند. خوب است افرادی را انتخاب کنید که می دانید درک می کنند و شما را قضاوت نمی کنند.

درمان بارداری ناخواسته با چه کسی می توانم در مورد گزینه هایم صحبت کنم؟

صحبت کردن با شریک زندگی خود، یکی از اعضای خانواده، یک دوست، یک مشاور مذهبی مورد اعتماد، یا یک مشاور در مورد گزینه های بارداری برنامه ریزی نشده می تواند زمانی که می خواهید بفهمید چه کاری انجام دهید، مفید باشد.

مرکز بهداشت والدین برنامه ریزی شده محلی شما متخصصان مراقبتی دارد که می توانند اطلاعات دقیق و بدون قضاوت در مورد همه گزینه های شما به شما بدهند ، به سؤالات شما پاسخ دهند و در هنگام تصمیم گیری – بدون توجه به اینکه در مورد بارداری خود چه تصمیمی می گیرید، پشتیبانی ارائه دهند. Planned Parenthood همچنین خدمات سقط جنین، فرزندخواندگی و مراقبت های دوران بارداری یا ارجاع این خدمات را در منطقه شما ارائه می دهد.

سقط جنین با ال دی

 

سقط جنین با ال دی

 

سایر مراکز تنظیم خانواده و پزشکان خصوصی نیز ممکن است در مورد تصمیم شما با شما صحبت کنند. هنگام جستجوی یک مرکز بهداشتی قابل اعتماد مراقب باشید. کلینیک های جعلی هستند که می گویند خدمات بارداری دارند. این مراکز بارداری بحران نامیده می شوند و توسط افرادی اداره می شوند که مخالف سقط جنین هستند و اعتقادی به گفتن حقیقت در مورد همه گزینه های بارداری شما ندارند. آنها ممکن است از دروغ و دستکاری برای ترساندن یا شرمساری مردم از انتخاب سقط جنین استفاده کنند.

بارداری ناخواسته و سقط

بارداری ناخواسته و سقط مراکز بارداری بحرانی اغلب بسیار نزدیک به مراکز بهداشتی والدین برنامه‌ریزی شده یا سایر مراکز پزشکی واقعی قرار دارند و نام‌های مشابهی دارند – آنها این کار را انجام می‌دهند تا مردم را گیج کنند و در عوض آنها را فریب دهند تا به کلینیک خود مراجعه کنند. درباره مراکز بارداری بحران بیشتر بخوانید.

خطر سقط در سه ماهه دوم

 

خطر سقط در سه ماهه دوم

 

هیچ کس نباید شما را تحت فشار قرار دهد تا هر تصمیمی در مورد بارداری خود بگیرید، مهم نیست که چه باشد. فقط شما می دانید در حال حاضر چه چیزی برای خودتان مناسب است. بنابراین دریافت اطلاعات و پشتیبانی مورد نیاز از افرادی که حقایق واقعی را در اختیار شما قرار می دهند و از شما حمایت می کنند بسیار مهم است.

اگر در پیدا کردن شخصی در زندگی خود برای صحبت کردن با مشکل مواجه هستید، گزینه All-Options را بررسی کنید . All-Options یک خط تلفن رایگان دارد که به شما فضایی محرمانه برای صحبت در مورد تصمیم گیری در مورد بارداری می دهد. آنها بدون قضاوت در هر مرحله از تجربه بارداری از شما حمایت می کنند، بدون توجه به اینکه چه انتخابی می کنید یا چه احساسی در مورد آن دارید.

چه زمانی باید تصمیم بگیرم؟

اما زمان انتخاب شما می تواند بر انتخاب گزینه های شما تأثیر بگذارد. بنابراین ایده خوبی است که در اسرع وقت بفهمید که می خواهید چه کاری انجام دهید تا بهترین مراقبت های پزشکی ممکن را دریافت کنید.

اگر به سقط جنین فکر می کنید ،  ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا یک وقت ملاقات بگیرید و/یا ممکن است مجبور شوید برای سقط جنین خود مسافت زیادی را طی کنید، زیرا  سقط جنین در برخی ایالت ها غیرقانونی است . و پیدا کردن پزشکی که بعد از هفته دوازدهم بارداری (سه ماهه اول) سقط جنین را انجام دهد، ممکن است سخت تر باشد.

Unwanted Pregnancy

اگر احتمال ادامه بارداری وجود دارد – چه پدر و مادر فرزندی را انتخاب کنید یا آن را برای فرزندخواندگی قرار دهید – در اسرع وقت مراقبت های دوران بارداری را شروع کنید. و در تمام دوران بارداری خود به طور منظم با پزشک خود به ملاقات های دوران بارداری بروید تا از سلامت خود و بارداری خود مطمئن شوید.

Pregnancy – unplanned

اگر به فرزندخواندگی فکر می کنید ، می توانید در هر مقطعی از بارداری فرزند خود را برای فرزندخواندگی قرار دهید. حتی ممکن است بتوانید پس از تولد نوزاد، فرآیند فرزندخواندگی را شروع کنید. جدول زمانی شما برای تهیه برنامه فرزندخواندگی به شما و نیازها و موقعیت فردی شما بستگی دارد.

قرار ملاقات بگذارید تا بتوانید سالم بمانید، مهم نیست چه تصمیمی می گیرید.

How to get an abortion

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Recipe Rating