تست بارداری خمیردندان

تست بارداری خمیردندان ایده تست بارداری خمیردندان DIY ساده و سریع است و نیازی به آمادگی زیادی از طرف شما ندارد. تنها چیزهایی که نیاز دارید یک لوله خمیر دندان (برخی پیشنهاد می کنند از خمیر سفید استفاده کنید)، یک نمونه ادرار، ظرفی که در آن این دو را با هم مخلوط کنید، و چند دقیقه از وقتتان است تست بارداری خمیردندان.

خرید قرص سقط جنین

 

خرید قرص سقط جنین 

 

  • خمیر دندان معمولی را بردارید – مارک آن مهم نیست – و مقدار زیادی از آن را در یک فنجان یا ظرف خالی فشار دهید.
  • در یک فنجان جداگانه ادرار کنید تست بارداری خمیردندان.
  • نمونه ادرار را به آرامی در فنجان یا ظرفی که خمیر دندان را در آن نگه می دارد بریزید.
  • ترکیب پی و خمیر را برای واکنش بررسی کنید.

تست بارداری خمیردندان کسانی که از این روش DIY حمایت می کنند، متقاعد شده اند که ترکیب ادرار با خمیردندان باعث واکنش شیمیایی – تغییر رنگ یا وز کردن  می شود که می تواند نشان دهد “شما باردار هستید!”

طرفداران بر این باورند که این تست حاملگی خمیردندان DIY مانند یک تست بارداری معمولی عمل می کند که برای تشخیص هورمون بارداری در ادرار طراحی شده است.

خرید قرص سایتوتک

 

خرید قرص سایتوتک در داروخانه

 

این هورمون – گنادوتروپین جفتی انسانی (hCG) – تنها در زمان بارداری توسط بدن زن تولید می‌شود. اعتقاد بر این است که این هورمون باعث بسیاری از علائم اولیه بارداری می‌شود. اینها عبارتند از حالت تهوع و استفراغ که بیشتر به عنوان حالت تهوع صبحگاهی شناخته می شود تست بارداری خمیردندان .

اما در حالی که این تست بارداری DIY قرار است هورمون بارداری را اندازه‌گیری یا تشخیص دهد، هر واکنشی که از ترکیب خمیر دندان و ادرار ایجاد می‌شود به احتمال زیاد به دلیل ماهیت اسیدی ادرار است نه به دلیل وجود hCG در ادرار.

خرید قرص سقط جنین بعد از نتیجه مثبت

تست بارداری خمیردندان به گفته کسانی که به این تست بارداری DIY اعتقاد دارند، خمیر دندان در صورت باردار شدن ظاهراً در پاسخ به هورمون بارداری یا تغییر رنگ می دهد یا گاز می گیرد.

تست بارداری خانگی

تست بارداری خانگی

نتیجه منفی چگونه با خمیر دندان

تست بارداری خمیردندان اگر باردار نیستید – یعنی بدن شما هورمون بارداری را تولید نمی کند – تئوری این است که ترکیب خمیر دندان با ادرار هیچ نوع واکنشی ایجاد نمی کند. خمیر دندان همان رنگ باقی می ماند و وز نمی کند.

آیا تست بارداری خمیردندان دقیق است؟

نه، تست حاملگی خمیردندان دقیق نیست و راه مطمئنی برای تایید بارداری نیست تست بارداری خمیردندان.

همچنین هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد خمیر دندان می تواند هورمون بارداری را در ادرار زنان تشخیص دهد. مجدداً، هر نوع وز کردنی که از مخلوط کردن خمیر دندان و ادرار رخ می دهد، احتمالاً خمیر دندان به اسید موجود در ادرار واکنش نشان می دهد.

تست بارداری با آزمایش خون

تست بارداری با آزمایش خون

ادرار حاوی اسید اوریک است که در ادرار هر کسی وجود دارد، صرف نظر از اینکه باردار باشد یا نه، یا زن یا مرد تست بارداری خمیردندان.

در همین حال، یکی از مواد تشکیل دهنده خمیر دندان معمولا کربنات کلسیم است. جالب اینجاست که کربنات کلسیم در ترکیب با اسید گاهی اوقات می تواند باعث واکنش کف شود.

سقط جنین خانگی

سقط جنین خانگی

بنابراین اگر تست بارداری خمیردندان به جای نشانه بارداری منجر به وز می شود، ممکن است خمیردندان به اسید اوریک واکنش نشان دهد. حقیقت این است که هم مردان و هم زنان غیرباردار می توانند نتایج مشابهی از این آزمایشات دریافت کنند.

و اگر تست حاملگی کسی گاز نمی گیرد، ممکن است به این دلیل باشد که فرد اسید کمتری در ادرار خود دارد.

چگونه می توان آزمایش بارداری داد؟
https://zanansalamat.com/home-pregnancy-test-with-baking-soda/

اگر فکر می کنید باردار هستید، راه های مختلفی برای آزمایش دقیق بارداری وجود دارد. هرچه زودتر بارداری را تایید کنید، بهتر است زیرا می توانید مراقبت های دوران بارداری را زودتر دریافت کنید ، که برای یک بارداری سالم ضروری است.

تست های بارداری خانگی

تست بارداری خمیردندان تست بارداری خانگی یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای اطلاع از بارداری است. می توانید این تست ها را از هر فروشگاه مواد غذایی، داروخانه یا حتی آنلاین خریداری کنید. آنها برای تشخیص هورمون بارداری طراحی شده اند.

شما یا روی یک عدد سنج بارداری ادرار می کنید، یا در یک فنجان ادرار می کنید و سپس آن را در ادرار می گذارید. چند دقیقه منتظر نتیجه خواهید بود.

تست های بارداری خانگی ادعا می کنند که حدود 99 درصد دقیق هستند. اما گاهی اوقات می توانند به مثبت کاذب یا منفی کاذب منجر شوند.

اگر تست بارداری را خیلی زود انجام دهید یا اگر ادرار شما خیلی رقیق شده باشد ممکن است منفی کاذب رخ دهد. به همین دلیل، باید آزمایش را حداقل تا 1 هفته پس از قاعدگی متوقف کنید.

همچنین، انجام تست بارداری در اولین روز صبح که احتمالاً ادرار شما دارای بالاترین سطح هورمون بارداری است، قابل اعتمادتر است.

تست بارداری توسط پزشک

اگر تست بارداری خانگی حاملگی را تایید کرد، برای پیگیری نتایج این آزمایش با پزشک وقت ملاقات بگیرید. همچنین اگر تست بارداری خانگی حداقل یک هفته پس از قاعدگی شما منفی شد، اما معتقدید که باردار هستید، باید با پزشک خود وقت بگیرید.

Natural Pregnancy Test

پزشکان همچنین از آزمایش‌های مختلفی برای تشخیص هورمون بارداری استفاده می‌کنند که ممکن است شامل آزمایش ادرار یا آزمایش خون باشد تست بارداری خمیردندان.

آزمایش ادرار که توسط پزشک انجام می شود مشابه آزمایش بارداری خانگی است. شما یک نمونه ادرار تهیه می کنید و نمونه برای بررسی وجود هورمون بارداری به آزمایشگاه فرستاده می شود. با آزمایش خون، نمونه ای از خون شما گرفته می شود و برای بررسی هورمون بارداری به آزمایشگاه فرستاده می شود.

Pregnancy Test At Home

تست بارداری رایگان یا کم هزینه

تست بارداری خمیردندان در حالی که برخی از تست‌های بارداری ممکن است به دلیل فناوری پیشرفته مانند خواندن دیجیتال هزینه بیشتری داشته باشند، آزمایش‌های اولیه با خواندن همان هورمون‌ها کار می‌کنند. می توانید تست های ارزان قیمت را در مکان هایی مانند فروشگاه.

کلام پایانی

اگرچه اعتماد به نتایج استفاده از خمیر دندان به عنوان یک تست بارداری خانگی ایده بدی است، اما اگر مشکوک به بارداری خود یا شخص دیگری هستید، می تواند یک آزمایش شیمی سرگرم کننده باشد.

فقط به یاد داشته باشید که نتایج را با یک دانه نمک بگیرید . چه نتیجه آزمایش وز کند یا نه، در صورت مشکوک به بارداری، همیشه با یک تست بارداری در منزل و ملاقات با پزشک پیگیری کنید تست بارداری خمیردندان.

pregnancy tests

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Recipe Rating