عفونت بعد از سقط با قرص سایتوتک

عفونت بعد از سقط پس از هر روش پزشکی عمده، اطمینان از دسترسی به مراقبت های پزشکی پیگیری فوری و جامع برای محافظت از سلامتی و محافظت در برابر عوارض حیاتی است. این مراقبت به مراقب علائم هشدار دهنده عوارضی مانند عفونت کمک می کند، که در صورت عدم درمان می تواند منجر به نگرانی های پزشکی بیشتر شود.

خرید قرص سایتوتک

 

خرید قرص سایتوتک در داروخانه

 

سقط جنین یک روش پزشکی عمده است و مراقبت های بعدی پس از سقط دارویی (قرص سقط جنین) یا سقط جنین جراحی (روش درون بالینی) مهم است. برای در اولویت قرار دادن سلامت و ایمنی خود، دانستن علائم و نشانه‌های عفونت احتمالی مهم است، زیرا این امر می‌تواند کلیدی برای شناسایی و اطلاع رسانی در اسرع وقت به ارائه‌دهنده شما باشد.

علائم احتمالی عفونت بعد از سقط

کلینیک مایو علائم و نشانه های متعددی را به اشتراک می گذارد که ممکن است نشان دهنده نیاز به مداخله پزشکی اورژانسی پس از سقط جنین باشد، از جمله:

 • خونریزی شدید (خیساندن دو یا چند پد در ساعت به مدت دو ساعت)
 • درد شدید شکم یا کمر
 • تب بیش از 24 ساعت طول بکشد
 • ترشحات بدبو از واژن

سقط ناکامل یا سقط ناقص

 

 

سقط ناکامل یا سقط ناقص

 

خطر سقط ناقص عفونت بعد از سقط

یکی از جنبه های مهم مراقبت های بعدی که منحصر به روش های سقط جنین است، نیاز به مراقبت از علائم سقط ناقص است . این عارضه بالقوه زمانی رخ می دهد که مقداری از بافت حاملگی در رحم باقی بماند و احتمالاً منجر به عفونت شود. این امر به دنبال سقط جنین پزشکی (قرص سقط جنین) یا سقط جراحی امکان پذیر است.

عفونت و سقط جنین

عفونت و سقط جنین

اگر سقط جنین داشته اید و خونریزی متوسط ​​تا شدید را تجربه کرده اید که گاهی با درد در ناحیه پایین شکم یا لگن همراه است، بدن شما می تواند علائم هشدار دهنده سقط ناقص یا عفونت را به شما بدهد.

برای در اولویت قرار دادن سلامت و ایمنی خود، پیگیری با یک ارائه دهنده پزشکی ضروری است. یک معاینه حضوری با یک متخصص پزشکی برای اطمینان از بهبودی مناسب و غربالگری علائم عفونت بهترین است.

پاسخ های مورد نیاز در باره خرید قرص سقط جنین

اگر سقط جنین داشته‌اید و علائم عفونت مانند مواردی که در بالا توضیح دادیم را تجربه می‌کنید، به شما توصیه می‌کنیم فوراً با یک ارائه‌دهنده پزشکی تماس بگیرید تا به دنبال درمان باشید. تاخیر در این مراقبت می تواند برای سلامتی شما مضر باشد.

هنوز در حال تصمیم گیری درباره بارداری خود هستید و مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه چیزی را در نظر بگیرید؟ شما تنها نیستید – کادر پزشکی حرفه ای ما مفتخرند که در کنار شما قدم بزنند و به سوالات شما پاسخ دهند. یافتن جزئیات کلیدی در مورد بارداری از طریق تایید بارداری و سونوگرافی اولین قدم عالی برای اولویت دادن به سلامتی و کسب اطلاعات بیشتر است. تیم ما می تواند این خدمات را بدون هیچ هزینه ای برای شما ارائه دهد.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین 

 

اگر به سقط جنین فکر می کنید یا قبلاً یک سقط داشته اید، دانستن علائم هشدار دهنده عفونت پس از سقط ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تشخیص اینکه آیا با یک عارضه پس از سقط جنین مانند عفونت مواجه هستید، ادامه مطلب را بخوانید. یا اگر می‌خواهید با کسی در مورد سقط جنین یا سایر گزینه‌های بارداری خود صحبت کنید، با مرکز سلامت زنان آتلبورو تماس بگیرید تا با کادر پزشکی ما ارتباط برقرار کنید.

قرص سایتوتک

قرص سایتوتک

 

خطرات چیست؟

عفونت تنها یکی از خطراتی است که ممکن است بعد از سقط جنین تجربه کنید. با این حال، دانستن خطرات دیگری که ممکن است پس از سقط جنین رخ دهد بسیار مهم است زیرا علائم عفونت می تواند با سایر عوارض پس از سقط جنین همپوشانی داشته باشد.

پس از سقط جنین پزشکی (همچنین به عنوان “قرص سقط جنین” شناخته می شود)، خطرات دیگر عبارتند از:

 • سقط ناقص که ممکن است نیاز به سقط جراحی داشته باشد
 • بارداری مداوم در صورتی که این روش کارساز نباشد
 • خونریزی شدید و طولانی مدت
 • عفونت
 • تب
 • ناراحتی دستگاه گوارش

پس از سقط جنین جراحی، سایر خطرات عبارتند از:

 • سوراخ شدن رحم (این اتفاق زمانی رخ می دهد که یکی از ابزارهای جراحی سوراخی در رحم شما ایجاد کند)
 • جای زخم رحم
 • آسیب دهانه رحم
 • عفونت

چگونه عفونت می تواند اتفاق بیفتد؟

سقط جنین باعث خاتمه بارداری و خارج کردن آن از رحم شما می شود. با این حال، گاهی اوقات، بارداری به طور کامل از رحم شما خارج نمی شود (این به عنوان سقط ناقص شناخته می شود ).

هنگامی که بخش هایی از بارداری پس از سقط جنین در رحم شما باقی می ماند، می تواند به سرعت منجر به عفونت شود.

Septic Abortion

علائم هشدار دهنده عفونت چیست؟

علائم هشدار دهنده مبنی بر اینکه ممکن است بعد از سقط جنین دچار عفونت شده باشید عبارتند از:

 • خونریزی شدید – خیساندن دو یا چند پد در ساعت به مدت دو ساعت
 • درد شدید شکم یا کمر
 • تب بیش از 24 ساعت طول بکشد
 • ترشحات بدبو از واژن

Do I have an infection after my abortion?

با این حال، این علائم همچنین می تواند نشان دهنده سایر عوارض پس از سقط جنین باشد، به همین دلیل ضروری است که پس از سقط به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

تو تنها نیستی

در مرکز سلامت زنان آتلبورو، ما به سلامت باروری شما اهمیت می دهیم. خواه با بارداری غیرمنتظره ای روبرو هستید و گزینه های بارداری خود را در نظر می گیرید یا قبلاً سقط جنین کرده اید، ما در خدمت شما هستیم.

امروز با ما تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات رایگان و محرمانه با تیم مراقبت ما تعیین کنید. ممکن است قرارهای همان روز در دسترس باشد.

What Are the Warning Signs of Infection After Abortion?

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Recipe Rating