درباره سقط جنین با قرص

 

درباره سقط جنین با قرص سقط جنین دارویی (که به آن قرص سقط جنین، MifeprexTm نیز گفته می شود) تا 70 روز (هفته 10 بارداری) پس از شروع آخرین قاعدگی شما تایید شده است.

  • “قرص” در واقع پروتکلی است که شامل مصرف دو داروی میفپریستون و میزوپروستول است که در دو دوز جداگانه در روزهای مختلف مصرف می شود.
  • قرص سقط جنین با پیشگیری اورژانسی یکسان نیست.
  • برای زنانی که پس از مصرف فقط میفپریستون نظر خود را تغییر می دهند، ممکن است امکان نجات بارداری وجود داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر، نگاه کنید به: معکوس کردن قرص سقط جنین .

خرید قرص سقط جنین

 

خرید قرص سقط جنین 

 

چگونه کار می کند – اولین دارو، میفپریستون، پروژسترون را مسدود می کند. پروژسترون هورمونی است که برای بقای بارداری ضروری است. بدون پروژسترون، جنین در نهایت طی چند روز آینده می میرد. داروی دوم، میزوپروستول، باعث خونریزی و گرفتگی، دفع جنین و محتویات رحم می شود.

عوارض جانبی – گرفتگی و خونریزی انتظار می رود. خونریزی به طور متوسط ​​9 تا 16 روز طول می کشد. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از تهوع، استفراغ، اسهال، تب، لرز، ضعف، سرگیجه و سردرد.

عوارض – در 1 درصد از زنان، خونریزی به قدری سنگین است که برای متوقف کردن خونریزی به عمل جراحی به نام D&C نیاز است. عفونت تهدید کننده زندگی در تعداد کمی از زنانی که از پروتکل قرص سقط جنین استفاده می کردند رخ داده است. قبل از مصرف هر دارویی، باید خطرات آن را با پزشک خود در میان بگذارید و بدانید در صورت بروز عوارض چه باید بکنید.

پیگیری – مهم است که 1 تا 2 هفته پس از مصرف این رژیم دارویی با پزشک خود پیگیری کنید تا ببینید آیا سقط جنین رخ داده است یا خیر و برای ارزیابی عوارض.

اطلاعات تست STI و STD درباره سقط جنین با قرص

بیماری های مقاربتی بیماری هایی هستند که در طی فعالیت جنسی از فردی به فرد دیگر منتقل می شوند (مانند رابطه جنسی واژینال، دهانی و مقعدی، خودارضایی متقابل). بیماری های مقاربتی می توانند از طریق مایعات بدن و در برخی موارد تماس پوست به پوست منتقل شوند.

خرید قرص سایتوتک

 

خرید قرص سایتوتک در داروخانه

 

 

مهم است که به یاد داشته باشید که همه افراد مبتلا به STD علائم یا علائم را تجربه نمی کنند. اما بیماری‌های مقاربتی همچنان می‌توانند باعث آسیب شدید شوند و بدون اطلاع شما به شریک یا شریک زندگی شما منتقل می‌شوند. برای مسری بودن لازم نیست علائمی را تجربه کنید. شما می توانید بیماری را در هر زمانی گسترش دهید.

در مورد سقط جنین چطور؟

اگر قبل از سقط درمان نشود ، این عفونت ها ممکن است باعث مشکلات جدی سلامتی شوند. در طول سقط جنین، این ارگانیسم ها می توانند از واژن به رحم منتقل شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، یک بیماری دوم به نام بیماری التهابی لگن (PID) ممکن است ایجاد شود.

قرص برای سقط

 

 

قرص برای سقط

 

علائم فوری PID می تواند خفیف و حتی وجود نداشته باشد، اما اثرات طولانی مدت هستند. بر اساس CDC، از هر 8 زن با سابقه PID، 1 نفر برای باردار شدن مشکل دارد. PID باعث ایجاد زخم در لوله های فالوپ می شود و خطر حاملگی خارج از رحم را افزایش می دهد. حاملگی خارج از رحم ممکن است منجر به عوارض جدی مادر، حتی مرگ شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری های مقاربتی و مقاربتی با ما تماس بگیرید .

بنابراین این واقعیت که اینقدر سیاسی شده است، بسیار ناامیدکننده است.»

بارداری اورژانسی درباره سقط جنین با قرص

پیشگیری از بارداری اضطراری که به عنوان قرص صبح بعد از ظهر نیز شناخته می شود، دارویی است که از تخمک گذاری جلوگیری می کند یا آن را به تاخیر می اندازد. می توان از آن بعد از رابطه جنسی محافظت نشده یا در مواردی که روش اولیه پیشگیری از بارداری ناموفق بود استفاده کرد و زمانی که در اسرع وقت بعد از رابطه جنسی محافظت نشده مصرف شود بیشترین تاثیر را دارد.

سقط جنین در خانه

 

 

سقط جنین در خانه

 

دو نوع قرص ضد بارداری اضطراری مورد تایید FDA وجود دارد: Plan B یک داروی بدون نسخه است که در بسیاری از داروخانه ها موجود است و ella (اولیپریستال استات) یک داروی نسخه ای است.

تاکستون که اغلب این دارو را برای بیمارانی که ممکن است هنوز از نظر جنسی فعال نباشند اما می‌خواهند در صورت نیاز آماده شوند، تجویز می‌کند، می‌گوید: «الا مؤثرتر از طرح B است.» همچنین می‌توان آن را کمی دورتر از رابطه جنسی محافظت نشده نسبت به پلان B استفاده کرد.

مصرف قرص‌‌های سقط جنین

 

مصرف قرص‌‌های سقط جنین

 

هنگامی که فرد باردار شد، پیشگیری از بارداری اضطراری مانع از بارداری نمی شود.

 

چه مدت می توانم قرص سقط جنین مصرف کنم

سقط دارویی ممکن است تا 70 روز از آخرین دوره قاعدگی بیمار استفاده شود. اگر مطمئن نیستید که چقدر فاصله دارید یا آخرین قاعدگی شما چه زمانی بوده است، باید از سونوگرافی برای تعیین سن بارداری استفاده کنید. مرکز آلفا در فورت کالینز می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای برای شما یک سونوگرافی برای تعیین فاصله شما در طول غربالگری‌های قبل از سقط جنین ارائه دهد.

Abortion Pills

من تصمیم گرفته ام که یک سقط دارویی داشته باشم چگونه کار می کند؟

سقط دارویی شامل دو قرص است که با هم کار می کنند و هر دو حاملگی را خاتمه می دهند و از بین می برند. این ترکیبات ممکن است شامل میفپریستون به علاوه میزوپروستول، میزوپروستول به تنهایی و متوترکسات به همراه میزوپروستول باشد. معمولاً Mifeprex (میفپریستون) و میزوپروستول با هم استفاده می شوند و حداقل 24 ساعت بین آنها مصرف می شود.

How to buy abortion pills

Mifeprex در یک دوز خوراکی مصرف می شود و دارو با مسدود کردن پروژسترون از رحم، که به بارداری پایان می دهد، عمل می کند. سپس میزوپروستول بین 24 تا 48 ساعت پس از دوز Mifeprex مصرف می شود و این دارو باعث می شود که رحم ظرف 2-24 ساعت محتویات رحم را دفع کند. پس از سقط دارویی، بیمار باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود پیگیری کند تا تایید کند که دیگر باردار نیست و هیچ بافتی در رحم باقی نمانده است.

 

About Abortion Pills

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Recipe Rating