سقط جنین با زعفران

سقط جنین با زعفران در سه ماهه اول بارداری تحت هیچ شرایطی نباید از زعفران استفاده کرد حتی به مقدار خیلی کم. در این زمان جنین به طور کامل تشکیل نشده و بسیار آسیب پذیر است. مصرف زعفران انقباضاتی در رحم ایجاد می کند. که موجب ایجاد اختلال در تکامل جنین و آسیب رسیدن به آن و در نهایت موجب سقط می شود. بیشتر گزارشات سقط جنین با زعفران در سه ماهه اول بارداری اتفاق می افتد.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین 

در سه ماهه دوم بانوان باردار مجاز به مصرف مقدار کمی زعفران در طول روز هستند که زعفران آب شده مورد استفاده در غذا یا نوشیدنی نیز جزو این مقدار مصرفی حساب می شود.

در سه ماهه سوم بارداری مصرف زعفران مانند سه ماهه دوم مجاز است اما به مقدار کم و با نظارت و مشورت پزشک مصرف زیاد زعفران تنها به بانوان باردار که به تمامی افراد توصیه نمی شود پس بهتر است به میزان کم و مناسب از آن استفاده کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید.

 

چه مقدار زعفران باعث سقط میشود؟

اگر در ماه های امن برای مصرف زعفران هستید هم پیشنهاد ما این است به این مطالب اکتفا نکنید و حتما قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت نمایید. بھ طور میانگین می توان گفت 0.1 گرم زعفران در روز و حداکثر دو گرم در ماه بیشترین مقداری است که می توان زعفران را مصرف کرد از این مقدار می توان در دمنوش های مجاز،  شیر زعفران، غذاهای مختلف استفاده کرد تا از خواص بی نظیر آن بهره مند شد.

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک

مزایای خوردن زعفران در بارداری

اگر در هنگام صبح سرگیجه در حالت تهوع دارید. می توانید با نوشیدن یک فنجان چای زعفران به بهبود این سرگیجه و حالت تهوع کمک کنید. سقط جنین با زعفران

قیمت قرص سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین

کمک به بهبود خواب :

زعفران به دلیل داشتن کروسین به درمان بی خوابی و کم خوابی ناشی از دردھای دوران بارداری کمک شایانی می کند. سقط جنین با زعفران

خرید شیاف سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین

تنظیم فشار خون :

اگر در دوران بارداری مادران دچار فشار خون شدن می توانند از این گیاه بی نظیر برای درمان و کنترل فشار خون استفاده کنند. زیرا زعفران ضربان قلب را کاهش داده و فشار خون را پایین می آورد همچنین تنفس را نیز تنظیم می کند.

سقط جنین در خانه

سقط جنین در خانه

 

کمک به هضم و گوارش غذا :

از دیگر خواص زعفران برای خانم های باردار می توان به بهبود گردش خون ، تسکین اسیدی شدن معده و روده اشاره کرد. در بارداری سطح پروژسترون بسیار بالا رفته کہ باعث کاھش سرعت گوارش غذا میشود. این مشکل در دوران بارداری بزرگ تر و جدی تر است زیرا فشار ناشی از بزرگی رحم روی معده و روده است.

کاهش ریزش مو :

سقط جنین با زعفران زعفران حاوی آنتی اکسیدان است که به رشد سلول های جدید کمک می کند و فولیکول های مو را تحریک میکند و آنها را ترمیم میکند این خاصیت بسیار مناسب برای مادرانی است که در دوران بارداری دچار ریزش مو میشوند.

حفظ و افزایش آهن و هموگلوبین خون :

سقط جنین با زعفران زعفران به دلیل داشتن آهن بسیار بالا گلبول های قرمز را افزایش داده و کم خونی را درمان میکند.

بهبود روحیه و خلق و خوی :

زعفران برای تقویت روحیه و بهتر کردن وضعیت خلقی بسیار مناسب است عصاره زعفران ھورمون ھای مغز مثل سروتونین و سطح دوپامین را افزایش میدهد که موجب کاهش افسردگی میشود.

بهبود دیابت :

یکی از شایع ترین بیماری های دوران بارداری دیابت بارداری است در گیاه زعفران منگنز وجود دارد. که باعث کم شدن قند خون می شود.

کمک به گردش جنین

کاھش انواع آلرژی و عفونت

کم کردن استرس

کاھش درد

تقویت قلب

درمان سرطان و دیابت

تقویت سیستم ایمنی

کمک به بهبود بیماری های آسم و آلرژی

کاهش ابتلا بھ سرماخوردگی

رفع افسردگی

افزایش حافظه

رشد استخوان

saffron

 

زعفران برای سقط جنین

  1. بی حسی شدید بدن
  2. از دست دادن تعادل
  3. خونریزی از لب , بینی و یا پلک
  4. دیده شدن خون در ادرار و مدفوع

در صورت مشاهده هر یک از این موارد سریعاً به پزشک مراجعه کنید.

 

Is Saffron Safe During Pregnancy?

علائم حساسیت به  زعفران در دوران بارداری

  1. خشک شدن دهان
  2. عصبی شدن
  3. حالت تهوع شدید
  4. سردرد شدید

کلام آخر :

در این که زعفران داروی سلامتی است شکی نیست! اما اگر در دوران بارداری هستید لطفا از خرید زعفران بدون مشورت پرهیز کنید. با توجه به آنکه سلامت شما و جنین در اولیت و بسیار حساس است از مواد جایگزین در این دوران استفاده کنید. حتما با یک فرد متخصص و پزشک در مورد مصرف زعفران در بارداری و حتی استفاده از زعفران در غذاهای مختلف پرسوجو کنید. سقط جنین با زعفران

Effect of Saffron

2 دیدگاه دربارهٔ «سقط جنین با زعفران»

  1. بازتاب: سوالات قرص سقط جنین سایتوتک | مجله سلامتی

  2. بازتاب: قرص برای سقط جنین و پریود شدن 09216459438  | قیمت امپول سقط جنین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Recipe Rating